Projektansatte

Bevæg dig for livet - Floorball administreres af Floorball Danmark og DGI og har sæde i Idrættens Hus, Brøndby og DGI's involverede landsdele.


Projektledere


Per Stærk Larsen (Floorball Danmark)
Faglig projektleder
E: psl@floorball.dk
M: 28 60 55 52

Erik Lennart Petersen (DGI)
Daglig projektleder
E: erik.lennart.petersen@dgi.dk
M: 20 34 99 81


DGI-Konsulenter


Mette Baastrup

DGI Storkøbenhavn & DGI Nordsjælland
E: mette.baastrup@dgi.dk
M: 30 57 21 58

Jens Hagbarth
DGI Midt- & Vestsjælland
E: jens.hagbarth@dgi.dk
M: 31 38 38 11

Stine Søndergård
DGI Sønderjylland, DGI Fyn og DGI Sydvestjylland
E: stine.soendergaard@dgi.dk
M: 21 30 27 86

Mikkel Holm Thomsen
DGI Midtjylland og DGI Vestjylland
E: mikkel.holm.thomsen@dgi.dk
M: 61 46 26 27

Thomas Skaug Grasbakken
DGI Østjylland og DGI Sydøstjylland
E: thomas.skaug.grasbakken@dgi.dk
M: 29 12 35 82

Jens Radmer
DGI Nordjylland
E: Jens.Radmer@dgi.dk
M: 20 87 18 05


Kommunikation


Camilla Faber Huhnke Andersen (Floorball Danmark)
Kommunikationskonsulent
E: can@floorball.dk
M: 60 17 70 19