Projektansatte

Bevæg dig for livet - Floorball administreres af Floorball Danmark og DGI og har sæde i Idrættens Hus, Brøndby og DGI's involverede landsdele.

Floorball Danmark


Tanja Ramgil Kilbæk
Operativ projektleder
E: tr@floorball.dk
M: 40 44 42 90

DGI-konsulenter


Erik Lennart Petersen

DGI Storkøbenhavn
E: erik.lennart.petersen@dgi.dk
M: 20 34 99 81

Mette Baastrup
DGI Storkøbenhavn
E: mette.baastrup@dgi.dk
M: 30 57 21 58

Jens Hagbarth
DGI Midt- & Vestsjælland
E: jens.hagbarth@dgi.dk
M: 31 38 38 11

Mette Spangsberg Sørensen
DGI Sønderjylland, DGI Fyn og DGI Sydvestjylland
E: mette.spangsberg.soerensen@dgi.dk
M: 23 62 76 64

Mikkel Holm Thomsen
DGI Midtjylland og DGI Vestjylland
E: mikkel.holm.thomsen@dgi.dk
M: 61 46 26 27

Thomas Skaug Grasbakken
DGI Østjylland og DGI Sydøstjylland
E: thomas.skaug.grasbakken@dgi.dk
M: 29 12 35 82

Jens Radmer
DGI Nordjylland
E: Jens.Radmer@dgi.dk
M: 20 87 18 05